IX Travessia de Natació C.N.P.S.| Resultats

ÈXIT DE PARTICIPACIÓ EN LA IX TRAVESSIA DE NATACIÓ DEL C.N.P.S.

 

El passat dissabte, 11 d’agost es va celebrar la 9a Edició de la Travessia de Natació C.N.P.S. amb un participació record de 350 nedadors, en les diferents proves: Kids, Som-hi i Cracks.

 

Des del Club, moltes gràcies a tots els que amb la seva participació han col·laborat en fer possible aquesta prova, que hem celebrat amb un ambient festiu i amb total esportivitat.

 

PODIS:

 

Som-hi (500 mts.)

1. Erik Molina (N.C. Torelló)   2. Jorge Pérez (Swim Emotions)   3. Marc Vera (C.N. Mataró)

1. Estel Galo (C.N Granollers)   2. Judit Aragón (Vic-ETB)   3. Joana Dalmau (C.N. Calella)

 

Craks (2.500 m.)

1. Roger Rabassa (C.N. Mataró)   2. Gerard Roura (GEiEG)   3. Albert Parreño (C.N. Calella)

1. Estel Galo (C.N. Granollers)   2. Queralt Valerio (GEiEG)   3. Anna Flaquer (C.N. Calella)

Els més petits d’aquesta prova han estat Íngrid Romero (C.N Figueres) i Agustí Planas (GEN Roses), tots dos de l’any 2006.

 

Podi local (500 m.)

1. Agustí Planas   2. Jordi Ferrerfabrega   3. Jaume Camí

 

 

CLASSIFICACIONS PER CATEGORIES

 

Som-hi  (500 m.)

 

Sènior:  1 M. Jordi Civis  (independent)  1 F. Miriam Murillo (C.N. Cornellà).

Menor:  1 M. Arnau Pietx  (N.C Torelló)   1 F. Júlia Jimenez  (C.N Calella).

Màster 30:  1 M. Eduard Charles (CNPS)  1 F. Saioa Martinez (C.N. Pamplona).

Màster 40:   1 M. Agustí Pou (Tettsui)   1 F. Imma Quintana (independent).

Màster 50:   1 M. Joan Josep Codina (CNPS)   1 F. M. Rosa Permanyer (CNPS).

Màster 60:  1 M. F. Javier Roca (CNPS)   1 F. Esperança Ortuno (Swim Emotions).

Màster 70:  1 M.  Jaume Camí (independent).

 

Cracks (2.500 m.)

 

Menor:   1 M. Pere Ansón (C.N. Figueres)   1 F. Marina Ansón (C.N. Figueres).

Senior:  1 M. Magí Pijoan (N.C. Torelló )   1 F. Berta Gelabert (GEN Roses).

Màster 30:   1 M. Oriol Matas (C.N. Catalunya)   1 F. Saioa Martinez (C.N. Pamplona).

Màster 40:   1 M. Marc Tudela (Cal Mariner Team)   1 F. Maria Fiol (C.N. Palamós).

Màster 50:   1 M. Agustí López (independent)   1 F. Roso Duño (Tintoreres) i Imma Miralles (independent).

Màster 60:   1 M. Carles Matas (C.N. Catalunya)  1 F. Montserrat Cuevas (C.T. Granollers).

 

CLASSIFICACIÓ GENERAL

 

Galeria Fotos: “KIDS” 25, 50, 100 i 200 m Galeria Fotos: “SOM-HI” 500 m

 

Galeria Fotos: “CRACKS” 2.500 m | Cursa Galeria Fotos: “CRACKS” 2.500 m | Entrega Trofeus

 

 

CNPS-IX Travessia Natacio-07

 

Enllaç a l’esdeveniment realitzat